ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ VE DİYABET DERNEĞİ

Yönetim Kurulu


12. Dönem Yönetim Kurulumuz (2017-2021)

Prof. Dr. Feyza Darendeliler Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Zehra Aycan Başkan Yardımcısı
Prof. Dr. Cengiz Kara Başkan Yardımcısı
Doç. Dr. Samim Özen Sayman
Doç. Dr. Erdal Eren Genel Sekreter


Denetim Kurulu

Prof. Dr. Selim Kurtoğlu
Prof. Dr. Ömer Tarım
Prof. Dr. Firdevs Baş

11. Dönem Yönetim Kurulumuz (2014-2017)

Prof. Dr. Feyza Darendeliler Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Murat Aydın Başkan Yrd. : Klinik uygulamalar
Prof. Dr. Ali Kemal Topaloğlu Başkan Yrd. : Temel Bilimler
Doç.Dr. Samim Özen Sayman
Doç. Dr. Korcan Demir Genel Sekreter

Denetim Kurulu

Prof. Dr. Ömer Tarım
Prof. Dr. Zeynep Şıklar
Prof. Dr. Firdevs Baş

10. Dönem Yönetim Kurulumuz (2011-2014)

Prof. Dr. Peyami Cinaz Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Feyza Darendeliler Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Doç. Dr. Bumin N. Dündar Genel Sekreter
Prof. Dr. Behzat Özkan Genel Muhasip
Doç. Dr. Ayhan Abacı Üye

9. Dönem Yönetim Kurulumuz (2009-2011)

Prof. Dr. Peyami Cinaz Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Ayşehan Akıncı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Doç. Dr. Bumin N. Dündar Genel Sekreter
Doç. Dr. Erdal Adal Genel Muhasip
Prof. Dr. Nazlı Gönç Üye

8. Dönem Yönetim Kurulumuz (2007-2009)

Prof. Dr. Rüveyde Bundak Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Ömer Tarım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Doç. Dr. Bumin N. Dündar Genel Sekreter
Doç. Dr. Erdal Adal Genel  Muhasip
Prof. Dr. Merih Berberoğlu  Üye

 

7.Dönem (28.06.2005'de göreve başladı)
Başkan Prof. Dr. Rüveyde Bundak
Başkan yardımcısı Prof. Dr. Abdullah Bereket
Genel Sekreter Doç. Dr. Aysun Bideci
Genel Muhasip Uz. Dr. Erdal Adal
Üye Doç. Dr. Ayfer Alikaşifoğlu

6.Dönem (06.06.2003 ile 27.06.2005)
Başkan Prof.Dr. Abdullah Bereket
Başkan yardımcısı Prof. Dr. Selim Kurtoğlu
Genel Sekreter Uz.Dr. Erdal Adal
Genel Muhasip Doç. Dr. Şükran Darcan
Üye Prof. Dr. Ayşehan Akıncı

5.Dönem (08.06.2001 ile 05.06.2003)
Başkan Prof. Dr. Selim Kurtoğlu
Başkan yardımcısı Prof. Dr. Peyami Cinas
Genel Sekreter Doç. Dr. Merih Berberoğlu
Genel Muhasip Doç. Dr. Abdullah Bereket
Üye Uz. Dr. Firdevs Baş

4.Dönem (05.06.1999 ile 07.06.2001)
Başkan Prof. Dr. Sezer Hatemi
Başkan yardımcısı Prof. Dr. Nurçin Saka
Genel Sekreter Doç. Dr. Merih Berberoğlu
Genel Muhasip Doç. Dr. Mahmut Çoker
Üye Prof. Dr. İffet Bircan

3.Dönem (22.01.1997 ile 04.06.1999)
Başkan Prof. Dr. Olcay Neyzi
Başkan yardımcısı Prof. Dr. Hülya Günöz
Genel Sekreter Doç. Dr. Nurçin Saka
Genel Muhasip Doç. Dr. Feyza Darendeliler
Üye Prof. Dr. Sezer Hatemi

2.Dönem (02.06.1995 ile 21.01.1997)
Başkan Prof. Dr. Olcay Neyzi
Başkan yardımcısı Prof. Dr. Hülya Günöz
Genel Sekreter Doç. Dr. Nurçin Saka
Genel Muhasip Doç. Dr. Feyza Darendeliler
Üye Prof. Dr. Sezer Hatemi

1.Dönem (07.04.1994 ile 01.06.1995)
Başkan Prof. Dr. Olcay Neyzi
Başkan yardımcısı Prof. Dr. Hülya Günöz
Genel Sekreter Doç. Dr. Feyza Darendeliler
Genel Muhasip Doç. Dr. Rüveyde Bundak
Üye Prof. Dr. Nurçin Saka